Slider

PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDÓW ZAKŁADOWYCH

Lp. Nazwisko i imię/e-mail/telefony Zakład/wydział
1. Baran Leszek

Leszek.Baran@arcelormittal.com

20-99

668-31-25-31

ArcelorMittal Tubular Products Kraków

Sp. z o.o.

30-969 Kraków

ul. Ujastek 1

2. Grzegorz Ragan

grzegorz.ragan@arcelormittal.com

 

784 915 142

ZE
3. Bąk Krzysztof

Krzysztof.Bak@arcelormittal.com

27-11

795-12-81-39

ZH/PSK
4. Czajkowski Marian

 

12/644-07-65

w.103

 

604-10-90-62

OEiR
5. Dudek Ireneusz

nszzo@stalprodukt.pl

14/615-17-90

600-90-84-60

Stalprodukt S.A.

32-700 Bochnia

ul. Wygoda 69

6. Kołek Artur

artur.kolek@hutpus.com.pl

12 643 87 28

512-00-78-07

HUT-PUS S.A.

30-969 Kraków

ul. Mrozowa 1

7. Filus Ryszard

ryszard.filus@hotmail.com

14/615-17-90

698-001-338

ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o.

30-969 Kraków

ul.Ujastek 1

8. Huk Włodzimierz

huko@g.pl

12/648-36-87

12/648-36-80

w.131

 

501-44-05-51

DN/DA – Centrum Kształc. i Szkol.

Sp. z o.o.

9. Janczur Robert

robert.janczur@arcelormittal.com

12/683-08-38

883-35-41-03

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

Oddział Kraków

31-752 Kraków

ul. Łowińskiego 15

10. Kleszyk Marian

12/680-24-78

602-51-33-36

Cognor

31-752 Kraków

ul. Ujastek 1

11. Kopeć Mirosław

Mirosław.Kopec@arcelormittal.com

58-08

664-41-81-37

501-66-36-09

BWZ
12. Kosek Artur

a.kosek@interia.pl

12/390-29-79

ul. Retoryka 6A/1

31-107 Kraków

 

662-27-13-82

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe (PPUH) EKO-ENERGIA

sp. z o.o.

30-969 Kraków

ul. Ujastek 1

13. Kośmider Stanisław

662-53-51-21

KRAKODLEW S.A.

30-969 Kraków

ul. Ujastek 1

14. Kowalski Marek

Marek.Kowalski@arcelormittal.com

37-43

37-77

Pok.110, 207

 

694-41-16-52

Centralne Utrzymanie Ruchu – GU
15. Łąka Jerzy

Jerzy.Laka@arcelormittal.com

60-32

607-34-14-91

BWG
16. Kowalska Barbara

barbara.kowalska@arcelormittal.com

784-919-386

GJ
17. Mogilany Roman Metalodlew S.A.

31-752 Kraków

ul. Ujastek 1

18. Podhorodecki Piotr

p.podhorodecki@unihut.pl

508-44-32-53

 

UNIHUT S.A.
19. Raduszewska Zofia

Zofia.Raduszewska@arcelormittal.com

18-26

664-94-26-34

AMP S.A. – Centrum

 

20. Pawlina Bogumił

bogumil1503@op.pl

390-32-10/11

Dyspozytor PTS

autobusy@pts.auto.pl

 

530-15-03-59

Przesiębiorstwo Transportu Samochodowego S.A. (PTS S.A.)

31-752 Kraków

ul. Mrozowa 6

21. Ziołek Tomasz

ziolek.tomasz@arcelormittal.com

tomek853@interia.pl

99  41-89

795-524-572

696-02-44-65

Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM

Sp.z o.o.

41-308 Dąbrowa Górnicza

Al. J.Piłsudskiego 92

22. Żelichowski Marek

Marek.Zelichowski@arcelormittal.com

60-41

728-54-25-62

604-54-48-79

 

PKK(ZK)

 

 

23. Golik Zbigniew

zbigniew.golik@arcelormittal.com

662 214 883

 

TAMEH