Slider

PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDÓW ZAKŁADOWYCH

Lp.

Nazwisko i imię/e-mail/telefony

Zakład/wydział

1.

Wójcik Krzysztof

krzysztof.wojcik@

arcelormittal.com   

12/290-15-19

Przewodniczący NSZZ Pracowników ArcelorMittal Poland S.A.

2.

Kawula Józef

jozef.kawula@

arcelormittal.com

12/290-15-32

728-56-00-61

V-ce Przewodniczący Zarządu Związku NSZZ Prac. AMP S.A.

3.

Szpakowska Halina

Halina.Szpakowska@

arcelormittal.com

12/643-87-14

508-25-64-27

V-ce Przewodnicząca Zarządu Związku

NSZZ Prac. AMP S.A.

4.

Baran Leszek

Leszek.Baran@

arcelormittal.com

20-99

668-31-25-31

ArcelorMittal Tubular Products Kraków

Sp. z o.o.

30-969 Kraków

ul. Ujastek 1

5.

Bączkowski Andrzej

Andrzej.Baczkowski@

arcelormittal.com

49-13

666-86-65-58

ZE

6.

Bąk Krzysztof

Krzysztof.Bak@

arcelormittal.com

27-11

795-12-81-39

ZH/PSK

7.

Czajkowski Marian

 

12/644-07-65

w.103

 

604-10-90-62

OEiR

8.

Dudek Ireneusz

nszzo@

stalprodukt.pl

14/615-17-90

600-90-84-60

Stalprodukt S.A.

32-700 Bochnia

ul. Wygoda 69

9.

Fekner Bogdan

bogdanfekner@

wp.pl

14/615-17-90

502-57-85-88

HUT-PUS S.A.

30-969 Kraków

ul. Mrozowa 1

10.

Filus Ryszard

ryszard.filus@

hotmail.com

14/615-17-90

698-001-338

ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o.

30-969 Kraków

ul.Ujastek 1

11.

Huk Włodzimierz

huko@g.pl

12/648-36-87

12/648-36-80

w.131

 

501-44-05-51

DN/DA – Centrum Kształc. i Szkol.

Sp. z o.o.

12.

Janczur Robert

robert.janczur@

arcelormittal.com

12/683-08-38

883-35-41-03

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. 

Oddział Kraków

31-752 Kraków

ul. Łowińskiego 15

13.

Kleszyk Marian

12/680-24-78

602-51-33-36

Zakład Walcowniczy (ZW) ,,PROFIL” S.A.

31-752 Kraków

ul. Ujastek 1

14.

Kopeć Mirosław

Mirosław.Kopec@

arcelormittal.com

58-08

664-41-81-37

501-66-36-09

BWZ

15.

Kosek Artur

a.kosek@

interia.pl

12/390-29-79

ul. Retoryka 6A/1

31-107 Kraków

 

662-27-13-82

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe (PPUH) EKO-ENERGIA 

sp. z o.o.

30-969 Kraków

ul. Ujastek 1

16.

Kośmider Stanisław

662-53-51-21

KRAKODLEW S.A.

30-969 Kraków

ul. Ujastek 1

17.

Kowalski Marek

Marek.Kowalski@

arcelormittal.com

37-43

37-77

Pok.110, 207

 

694-41-16-52

Centralne Utrzymanie Ruchu – GU

18.

Łąka Jerzy

Jerzy.Laka@

arcelormittal.com

60-32

607-34-14-91

BWG

19.

Nowak Małgorzata

malgorzata.nowak2@

arcelormittal.com

24-17

660-69-09-86

GJ

20.

Oleś Tadeusz

661-61-00-36

Metalodlew S.A.

31-752 Kraków

ul. Ujastek 1

21.

Piech-Twaróg Anna

a.piech@

unihut.pl

12/645-09-00

12/645-05-19

wew. 118

 

502-86-63-40

UNIHUT S.A.

22.

Raduszewska Zofia

Zofia.Raduszewska@

arcelormittal.com

18-26

664-94-26-34

AMP S.A. – Centrum

23.

Pawlina Bogumił

Turcza Tadeusz

bogumil1503@

op.pl

390-32-10/11

Dyspozytor PTS

autobusy@

pts.auto.pl

 

530-15-03-59

Przesiębiorstwo Transportu Samochodowego S.A. (PTS S.A.)

31-752 Kraków

ul. Mrozowa 6

24.

Ziołek Tomasz

ziolek.tomasz@

arcelormittal.com

tomek853@

interia.pl

99  41-89

795-524-572

696-02-44-65

Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM

Sp.z o.o.

41-308 Dąbrowa Górnicza

Al. J.Piłsudskiego 92

25.

Żelichowski Marek

Marek.Zelichowski@

arcelormittal.com

60-41

728-54-25-62

604-54-48-79

PKK(ZK)